Strona główna > Polski > WYDAWNICTWO > MATERIAŁY DUSZPASTERSKIE NA RORATY

MATERIAŁY DUSZPASTERSKIE NA RORATY

Wtorek 6 marca 2012

Materiały duszpasterskie na roraty, pomoce na 9 Pierwszych Piątków Miesiąca.

Wydawnictwo "Signum Magnum" specjalizuje się w opracowywaniu i wydawaniu najlepszych materiałów na roraty. Oprócz wysokiej klasy graficznego opracowania obrazków, przygotowany materiał homiletyczny wpisuje się doskonale w nową ewangelizację Kościoła. Mamy wiele kompletów o zróżnicowanej tematyce.

„SERCE JEZUSA” Materiały na 9 Pierwszych Piątków Miesiąca. Arkusz 9 obrazków w cenie – 10 gr. Pocięty arkusz (9 obrazków) – 15 gr. Sprzedajemy w kompletach po 25 arkuszy (cena nie pociętych 2,50 zł, a pociętych 3,75 zł w tym 23% VAT). Materiały homiletyczne przy zamówieniu dwóch kompletów (50 szt.) wysyłamy emailem za darmo. Drukowane wersje do ustalenia na telefon.


„JEZUS MÓJ PRZYJACIEL” – materiały na Roraty. 20 obrazków na arkuszu formatu A4 w cenie – 15 gr. Sprzedajemy w kompletach po 25 arkuszy (cena 3,75 zł w tym 23% VAT). Materiały homiletyczne przy zamówieniu dwóch kompletów (50 szt. arkuszy) wysyłamy emailem za darmo. Drukowane wersje homilii do ustalenia na telefon.


„OJCZE NASZ” – materiały na Roraty. Arkusz 18 obrazków w cenie – 15 gr. Sprzedajemy w kompletach po 25 arkuszy (cena 3,75 zł w tym 23% VAT). Materiały homiletyczne przy zamówieniu dwóch kompletów (50 szt. arkuszy) wysyłamy emailem za darmo. Drukowane wersje homilii do ustalenia na telefon.


„PAN MÓJ I BÓG MÓJ”– materiały na Roraty. Arkusz naciętych, kartonowych obrazków w cenie – 25 gr. Sprzedajemy w kompletach po 25 arkuszy (cena 6,25 zł w tym 23% VAT). Materiały homiletyczne przy zamówieniu dwóch kompletów (50 szt. arkuszy) wysyłamy emailem za darmo. Drukowane wersje homilii do ustalenia na telefon.


Uwaga! Doliczane są koszty przesyłki.

 
SPIP | wykonanie:Fotografia panoramiczna - wirtualne wycieczki | Se connecter | Mapa strony | Prace redakcyjne RSS 2.0