Strona główna > Polski > PROJEKTY > KURSY, REKOLEKCJE

KURSY, REKOLEKCJE

Wtorek 6 marca 2012

W Beskidzie Śląskim w zacisznym miejscu organizujemy szkolenia i rekolekcje animatorów Zastępów Maryi i Apostołów Trzeźwości. Również udostępniamy miejsce dla zorganizowanych grup.

Miejsce: Brenna – Leśnica na zboczu Orłowej w Beskidzie Śląskim. Informacje i zgłoszenia: Fundacja „Signum Magnum”, ul. Wodzisławska 9, 44–200 Rybnik; tel. 601 59 59 10 (o. Oskar); tel. 601 49 59 10 (Małgorzata); e-mail: signumm@gmail.com

Dokładniejszy opis i cel Kursu "HOSANNA"

DZIECIĘCA KRUCJATA NIEPOKALANEJ wprowadzając dzieci w świat wartości chrześcijańskich daje możliwość prawidłowego rozwoju psychospołecznego i duchowego. W swych założeniach jest to ruch maryjny. Dzieci należące do Krucjaty realizują w codziennym życiu program oparty na czterech wartościach: MODLITWIE, OFIERZE, WSTRZEMIĘŹLIWOŚCI i SKROMNOŚCI. Program Dziecięcej Krucjaty Niepokalanej mogą realizować członkowie wszystkich istniejących w danej parafii grup dziecięcych, jak np. Oazy Dzieci Bożych, Dzieci Maryi, Rycerzy Niepokalanej i innych, a także dzieci, które nie uczestniczą w życiu żadnej grupy. CEL KURSU: Przygotowanie do prowadzenia wspólnot Dziecięcej Krucjaty Niepokalanej oraz poszukiwanie nowych form animowania grup dziecięcych w oparciu o podstawowe wartości chrześcijańskie. Uczestnicy: Serdecznie zapraszamy nauczycieli, katechetów, osoby konsekrowane, kleryków, kapłanów, animatorów zainteresowanych pracą z grupami Dziecięcej Krucjaty Niepokalanej.

1 Wiadomość

Skomentuj ten artykuł

 
SPIP | wykonanie:Fotografia panoramiczna - wirtualne wycieczki | Se connecter | Mapa strony | Prace redakcyjne RSS 2.0